Standen en uitslagen

Standen en uitslagen

Hieronder zie je de standen van alle Break Stars teams in de NBB-competitie. Klik op de naam van het team om het wedstrijdschema en de uitslagen van dit team te zien, of kijk bij de verschillende teams op deze site.

In de basketball.nl app kun je de details van elke wedstrijd zien (wie deden er mee, wie heeft wanneer gescored of een fout gemaakt, wie is de topscoorder enz.). 

Mannen Senioren 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1B.Z. '72 MSE 11832212
2Almere Pioneers MSE 31730487
3SV Argon MSE 11524217
4S.B.U. MSE 21524367
5De Dunckers MSE 1172068
6UBV "The Eagles" MSE 1171821
7BC Shooters MSE 11416130
8Silvertown Lions MSE 11712-224
9Crackerjacks MSE 21812-154
10Break Stars MSE 11710-329
11SVO Basketball MSE 2178-182
12Red Stars MSE 2188-291
13Cady '73 MSE 3184-322
Vrouwen Senioren 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1SV Argon VSE 11526372
2EBV Baros VSE 31424262
3Zoebas VSE 21424278
4O.S.M. '75 VSE 11620132
5BC Utrecht Cangeroes VSE 51418237
6Break Stars VSE 1151679
7B.Z. '72 VSE 21312-15
8CBV Binnenland VSE 4168-162
9Sparta Nijkerk VSE 1136-188
10Utrecht Bull's VSE 4146-100
11S.B.U. VSE 5160-895
Mannen U16 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Almere Pioneers M16 336120
2Woodpeckers M16 33448
3BC Utrecht Cangeroes M16 23447
4Archipel M16 142-166
5Break Stars M16 130-49
Gemengd U14 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Crackerjacks X14 248200
2Almere Pioneers X14 34671
3Break Stars X14 14692
4BC Shooters X14 254-51
5Woodpeckers X14 352-200
6Archipel X14 140-112
Gemengd U12 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Woodpeckers X12 14669
2Crackerjacks X12 24648
3Red Stars X12 13435
4SVO Basketball X12 1347
5Break Stars X12 130-54
6Sparta Nijkerk X12 130-105
De U12-2 speelt in de Regio Eemland U12 competitie.
Bovenstaande gegevens worden automatisch geladen uit de database van de NBB (db.basketball.nl) en worden getoond met de plugin voor WordPress van Roy Kroeze. Zie voor meer informatie over deze database: http://db.basketball.nl/help/.

Standen uit eerdere competities

Standen van eerdere competities zien? Klik hier, selecteer het seizoen, klik dan op [OK] en klik op het nummer bij de Competitie om alle uitslagen van die competitie te zien.